Ekonóm práce - personalista....

01.10.2017 Múzeum Spiša v Spišskej Novej Vsi

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Spišská Nová Ves
okres Spišská Nová Ves
Letná 50
05201

Ďalšie miesta výkonu práce:

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Na toto VPM budú umiestnení UoZ zadefinovaní v §50 -podpora zamestnávania znevýhodnených UoZ zadefinovaných v §8 zák.č.5/2004 Z.z..., evidencia minimálne 3 mesiace
- samostatná odborná práca v mzdovej učtárni
- zabezpečenie včasného a správneho spracovania výplat
- spracovanie prehľadov, výkazov a štatistík v mzdovej oblasti
- vykonávanie predbežnej finančnej kontroly
- evidencia majetku vo Winibeu a zodpovednosť za jej správne vedenie v súlade so zákonom o účtovníctve
Záujemcovia zašlú na email: email com profesný žívotopis. Vybratých záujemcov spoločnosť pozve na osobný pohovor.

Ponúkaný plat:
dohodou
Termín nástupu do práce:
1. 12. 2017
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:

Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie:
Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 5 rokov

Zručnosti, schopnosti
Počítače:
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft PowerPoint - pokročilá

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:
Múzeum Spiša v Spišskej Novej Vsi
Letná 50, Spišská Nová Ves, 05201
Tel: +421534423757

Reaguj na ponuku