Check In Agent / Customer Service Agent

19.03.2019 Letisko M.R.Štefánika - Airport Bratislava, a.s. (BTS)
Miesto práce: okres Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Predajca leteniek, Predajca zájazdov, Recepčná, Sprievodca v cestovnom ruchu, Steward, letuška
Ponúkaný plat (základná mzda): 735 EUR
+ príplatky za víkendy, sviatky a nočné + výkonnostný bonus po skúšobnej dobe
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Letisko M. R. Štefánika – Airport Bratislava, a.s. (BTS) hľadá vhodných kandidátov/kandidátky na pracovnú pozíciu "Check In Agent / Customer Service Agent " s nasledovnou náplňou práce:

• Vykonávanie odborných služieb obchodného vybavovania cestujúcich a batožín,
• Poskytovanie informácií osobne, telefonicky a elektronickou poštou
• Dbanie na úplnosť a presnosť vystavených dokladov,
• Koordinovanie cestujúcich pri príletoch a odletoch,
• Poskytovanie asistencie cestujúcim so zdravotným postihnutím,
• Spolupráca s ostatnými zložkami podieľajúcimi sa na zabezpečovaní prevádzky

Iné výhody:

• Mzdové zvýhodnenia podľa Zákonníka práce za prácu počas víkendov, sviatkov a prácu v noci
• Bonus za individuálny výkon zamestnanca
• Mzdový nárast v závislosti od výkonu
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Parkovanie a posilňovňa pre zamestnancov zdarma
• Možnosť využitia Multisport karty

Vopred ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať však budeme iba uchádzačov, ktorí najviac spĺňajú požadované kritériá. Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na prípadnú spoluprácu. V prípade, že Vás daná ponuka neoslovila, odporúčame Vám navštíviť našu webovú stránku www.bts.aero, kde v sekcii "Kariéra" nájdete všetky aktuálne pracovné ponuky.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
Vhodné pre absolventov: Áno

• Ukončené minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
• Prax v oblasti cestovného ruchu a služieb vítaná
• Angličtina na pokročilej úrovni (komunikácia so zahraničnými cestujúcimi na dennej báze)
• Príjemné a profesionálne vystupovanie a výborné komunikačné schopnosti
• Asertivita a odolnosť voči stresu
• Ochota a spôsobilosť na prácu v nepretržitej prevádzke
• Bezúhonnosť

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Letisko M.R.Štefánika - Airport Bratislava, a.s. (BTS)

Adresa:

Letisko M.R. Štefánika
Bratislava II
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Nikola Ďurechová
Letisko M.R. Štefánika, Bratislava II, 823 11, Slovenská republika