Presales Inžinier - GSM, UMTS, LTE Systémy

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Pozícia / odvetvie:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Pre jedného z lídrov v oblasti komunikačných technológií hľadáme Presales Inžiniera so skúsenosťami s GSM, UMTS, LTE systémami, ktorý má rád výzvy a nebojí sa nových skúseností. Na obsadení pozície im veľmi záleží preto ponúkajú nadštandardné pracovné ohodnotenie.

Náplň práce:
  • podieľať sa na pre-sales aktivitách a stretnutiach (zabezpečiť cenovú ponuku, návrh siete...)
  • starať sa o vzťahy medzi spoločnosťou a jej obchodnými partnermi
  • vytvárať a prezentovať cenové ponuky a produkty potencionálnym zákazníkom
  • identifikovať a jasne definovať požiadavky zákazníka a spolu s produktovým manažmentom a výrobou pracovať na implementácii týchto požiadaviek
  • vytvárať a ďalej spolupracovať na biznis plánovaní (spolu s obchodnými partnermi)
Upresnenie platových podmienok:
Pracovná ponuka pre lídra v telekomunikačných službách
Benefity a ďalšie výhody:
Spoločnosť si svojich zamestnancov váži, preto má veľký balík benefitov, napríklad:
  • rôzne finančné bonusy pri špeciálnych príležitostiach (vianoce, narodenie dieťaťa...)
  • ovocný deň
  • príspevok na fitnesscentrum
  • a mnoho ďalšieho
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Všeobecne požadované znalosti:
Požiadavky:
  • základné znalosti o bezdrôtových technológiách (GSM/CDMA, UMTS, LTE)
  • znalosti a skúsenosti s mikrovlnými sieťami
  • schopnosť pochopiť požiadavky zákazníka
  • poznať pre-sales a sales procesy
  • aspoň 1. vysokoškolský stupeň v relevantnom odbore (elektrotechnika, informatika...)
  • schopnosť komunikovať a spolupracovať so širokou škálou ľudí
  • plynulá angličtina