Repasážnik - RMA

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti RMA:
1. Príjem, kontrola a registrácia výrobkov určených na servis
2. Vykonanie analýzy, opravy a testu po oprave na servisných výrobkoch
3. Vykonávanie opráv podľa platnej dokumentácie a noriem
4. Reportovanie mesačných výsledkov manažmentu
6. Spolupráca a realizácia aktivít pri zavádzaní inžinierskych zmien pre servisované výrobky

Benefity a ďalšie výhody:

príspevok na dopravu
dôchodkové pripoistenie

Informácie pre uchádzača:

Záujemca o prácu je potrebné aby poslal profesijný životopis mailom . Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavku vzdelania - elektrotechnické .
Viac infomácií na tč, 037 /7768201 v čase od 8,00 do 15,00 hod

Všeobecne požadované znalosti:

Osobnostné predpoklady a zručnosti
elektrotechnikcé vzdelanie
- technické zručnosti, čítanie elektrotechnických schém-technickej dokumentácie
- vyhláška MPSVaR č. 718/2002 Z.Z. - & 21 Elektrotechnik
- zručnosť podľa IPC A 610, IPC 7711/7721výhodou, ale nie podmienkou

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou