Výrobný operátor _ ručné osádzanie dosiek plošných spojov _ nástupný bonus 500€

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Vráble
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    523 EUR
    Pracovný pomer sa uzatvára na dobu neurčitú, priamo do stavu spoločnosti. Zabezpečený karierny rast aj s rastom mzdového ohodnotenie.
    nadčasy 30-50% príplatok, víkendové príplatky
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    od 1.11.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce
- elektromechanická montáž dosiek plošných spojov,
- ručné osádzanie komponentov, balenie a ľahká mechanická montáž na základe výrobného plánu,
- kontrola komponentov podľa zoznamu komponentov,
- Zaistovanie zpatnej vazby do procesu v pripade abnormalit, nezhôd pri výrobe
- testovanie dosiek a výrobkov použitím špecifického testovacieho zariadenia a v súlade s testovacími inštrukciami,jednoduchý test OK/NOK

Benefity a ďalšie výhody:

Príspevok na dochádzku
Dôchodkový príspevok

Informácie pre uchádzača:

Výberové konania sa realizujú vždy v utorok a vo štvrtok o 9,00 hod v priestoroch spoločnosti Semecs. Viac info na t.č. 037 77 68 201 v čase od 8,00 do 15,00 hod

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno