startgroup

Brigáda _ čistenie priestorov v TRNAVE počas pracovných dní , nástup ihneď

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Trnava
Trnava

Pozícia / odvetvie

Výroba

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- upratovanie priestorov vo výrobnej spoločnosti, v čase od 7:00 do 15:00 hod. počas pracovných dní
- čistenie, vysávanie, umývanie
- práca vhodná pre mužov vzhľadom na lopatovanie odpadu do vriec
- vynášanie vriec s odpadom do kontajnera

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

V prípade záujmu nás kontaktujte zaslaním CV na adresu : jbendova@startgroup.sk alebo na telefonickom čísle 0903 737 597, 0914 330 523, 0914 330 522
Ďakujeme, už teraz sa tešíme na spoluprácu.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

brigáda

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- chuť manuálne pracovať
- nástup možný ihneď
- 3,50 €/hod. brutto
- práca priamo v Trnave