Konštruktér - projektant

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Chcete vytvárať budúcnosť v oblasti automatizačnej techniky? Máte radi výzvy pri ktorých prekonávate sami seba? Chcete nám pomôcť dodávať zariadenia, ktoré ocení zákazník z pohľadu kvality a funkčnosti? Chcete byť ďalším členom tímu firmy, pre ktorú neexistuje veta "to nie je možné".

Skúste to a kontaktujte nás.

Náplň Vašej práce bude:
• Navrhovanie jednoúčelových a prototypových zariadení, robotizovaných buniek a liniek
• Vykonávanie testov v rámci návrhu zariadenia
• Zúčastňovanie sa technických jednaní u zákazníka
• Úzka spolupráca s elektroprojektantmi a programátormi
• Občasné služobné cesty

Naučíte sa a následne vo Vašej kompetencii bude:
• Navrhovanie celého zariadenia a jeho funkčnosť s ohľadom na výrobu, bezpečnosť a ergonómiu
• Výpočty a návrhy jednotlivých uzlov zariadení z pohľadu zaťaženia, rýchlosti, dosahov, životnosti a ceny
• Návrh pneumatických alebo elektrických pohonov
• Návrh kompletného pneumatického obvodu z pohľadu základnej funkčnosti a bezpečnosti
• Návrh snímačov podľa funkčnosti jednotlivých uzlov
• Návrh elektrických a pneumatických vedení
• Kontrola dosahov robota a jednotlivých manipulátorov
• Implementácia inovatívnych technológii

Benefity a ďalšie výhody:

- Práca na stále nových a zaujímavých projektoch
- Atmosféra menšej firmy s otvoreným, priateľským a férovým prístupom
- Mladý dynamický tým
- Odmeny zo zisku celej spoločnosti
- Flexibilný pracovný čas
- Poskytnutie bezplatného ubytovania
- Sebarealizácia pri navrhovaní zariadení

Informácie pre uchádzača:

Ak Vás táto práca oslovila, a hľadáte prácu kde sa môžete naplno realizovať, prosím pošlite životopis a motivačný list na mail: email

Všeobecne požadované znalosti:

Budeme si rozumieť keď:
• uplatnite svoje nápady v praxi a ukážte čo sa vo Vás skrýva
• túžite prekonávať sám seba
• nekývnete nad hocičím rukou a nepoviete si "veď to sa spraví"
• nebojíte sa robiť chyby a prijať kritiku pretože veríte, že je to základ rastu a učenia
• nepotrebujete mať niekoho nad sebou, kto Vám povie kde si máte sadnúť
• nebojíte sa obliecť si montérky a zamazať si ruky
• ste lojálny voči firme a ostatným kolegom
• máte veľký hlad po nových informáciách a vedomostiach

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vysokoškolské II. stupňa
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno

Iné znalosti:

CAD