Brigáda pre študentov: pracovník zákazníckeho servisu

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Kalinčiakova 31
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    4 - 4 EUR
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    od 13.11.2017

Táto pozícia zahŕňa poskytovanie zákazníckeho servisu cez telefón, e-mail a písomne pre
partnerov a klientov nášho partnera – známeho poskytovateľa v oblasti TV & médií:
- zadávanie, kontrola a schvaľovanie nových zmlúv a dodatkových služieb do systému na
základe telefonických požiadaviek predajcov
- aktivácia a deaktivácia služieb
- telefonické potvrdzovanie zmlúv
- technická podpora
- administratívne činnosti

Benefity a ďalšie výhody:

Čo ponúkame:
- motivujúce finančné ohodnotenie
- náročná, ale pestrá pracovná náplň
- intenzívne zatrénovanie
- moderný office
- možnosť kariérneho rastu v medzinárodnej spoločnosti
- možnosť osobného rozvoja
- flexibilné plánovanie pracovného času
- "Employee gets employee" (Poznáš niekoho, kto by u nás chcel pracovať? Predstav nám
ho a môžeš získať atraktívny bonus!)
- káva a čaje po celý deň zdarma
- každý týždeň pre všetkých čerstvé ovocie
- tímové akcie (teambuildingy, spoločné podujatia pre zamestnancov)
- oddychová miestnosť (Chill-Out-Room)
- Týždne zdravia
- karta Multisport, umožňujúca neobmedzený vstup na rôzne športoviská za veľmi
výhodnú cenu
- zľavy u našich partnerov (fitness centrá, bioobchod, sushi reštaurácia a iné)

Všeobecne požadované znalosti:

Čo očakávame:
- študent dennej formy vysokoškolského štúdia do 26 rokov
- slovenčina na veľmi dobrej úrovni (slovom aj písmom)
- výborné komunikačné a korešpondenčné zručnosti
- rozvinutá PC gramotnosť
- dôslednosť, spoľahlivosť a zodpovednosť
- dynamická, flexibilná osobnosť a odolnosť voči stresu
- znalosť maďarského alebo anglického jazyka na komunikatívnej úrovni výhodou
- časová dostupnosť min. 20 hod/týž. - v rámci pracovnej doby PO – PI 08.00 - 22.00,
víkendy a sviatky 10.00 – 22.00
- možnosť zúčastniť sa plateného vstupného zaškolenia od 13.11 do 24.11 (každý pracovný deň od 8.00 cca. do 14.00, niektoré dni sú flexibilnejšie)

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    študent – vysoká škola