Bezpečnostný technik - Lozorno - Anglický jazyk

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • vykonávanie činností bezpečnostného technika v spoločnosti
  • vypracovávanie, vedenie a kontrola dokumentácie BOZP
  • spolupráca s externým dodávateľom služby BOZP a PO
  • spolupráca s pracovnou zdravotnou službou, zabezpečovanie pravidelných vstupných a periodických zdravotných prehliadok
  • vykonávanie preventívnych kontrol dodržiavania bezpečnostných predpisov, hygieny, požiarnej ochrany a ISO noriem
  • vyšetrovanie pracovných úrazov
  • reporting
Upresnenie platových podmienok:
Pre automotive spoločnosť hľadáme šikovného Bezpečnostného technika, ktorý ovláda anglický jazyk aspoň na úrovni B1.
Benefity a ďalšie výhody:
  • 13. a 14. plat
  • firemný/rodinný deň
  • Vianočný večierok
  • fitness/športové aktivity
  • ovocný deň
  • DSS 3. pilier
  • iné zaujímavé sociálne benefity
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • VZDELANIE: SŠ alebo VŠ vzdelanie (osvedčenie BT)
  • JAZYKOVÉ ZNALOSTI: anglický jazyk (min. úroveň B1)
  • POČÍTAČOVÉ ZNALOSTI: Microsoft Office
  • PRAX: min. 1 rok
  • OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY: zodpovedný prístup, tímový hráč, dobré komunikačné schopnosti, zmysel pre detail