startgroup

Pracovník vo výrobe, plat 650,- eur netto, ubytovanie zdarma

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Bratislava - DNV

Pozícia / odvetvie

Výroba

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného klienta, medzinárodnú spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe automobilových komponentov hľadáme pracovníkov do výroby.

- obsluha montážnej linky
- montáž je zameraná na palubové dosky do osobných a SUV automobilov
- možnosť výberu zmennej prevádzky : práca v 2-zmennej prevádzke alebo v 4-zmennej prevádzke
- fyzicky nenáročná práca

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

Platové ohodnotenie závisí od zmennej prevádzky
- výkonnostný bonus
- príplatky podľa zákonníka práce / nadčas, nočná práca, víkendy /
- zálohy na týždennej báze
- príspevok na cestovné
- ubytovanie a doprava zdarma
- práca v medzinárodnej a stabilnej spoločnosti

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- prax v automobilovom priemysle výhodou
- základné vzdelanie / SOU bez maturity/ SOU s maturitou / SŠ vzdelanie
- čistý register trestov