startgroup

Asistent HR

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Trnavský kraj; Trnava
Trnava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- Si komunikatívny/a, flexibilný/á? Baví Ťa práca s ľuďmi? Hľadáme práve TEBA!
- Tvojou úlohou bude aktívny nábor, oslovovanie potencionálnych kandidátov, práca s databázou a vyhľadávanie
vhodných kandidátov prostredníctvom sociálnych sietí
- administratívna činnosť, zakladanie a triedenie dokumentov
- Máš jedinečnú možnosť si privyrobiť a zároveň získať nové skúsenosti v oblasti ľudských zdrojov

Ponúkaný plat

4 EUR

Benefity a ďalšie výhody

Ďakujeme za prejavený záujem. Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

brigáda

Informácie pre uchádzača

- Ak sa rád/rada učíš nové veci, pridaj sa k nám do tímu! Zavolaj nám na t.č. 0902 934 051, alebo pošli svoj
životopis na e-mail: email
- komunikatívnosť
- flexibilita
- zodpovednosť
- chuť učiť sa
- odolnosť voči stresu
- zmysel pre tímovú spoluprácu

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- vysokoškolské vzdelanie I. alebo II. stupňa
- v odbore (psychológia, personálny manažment, andragogika)= je výhodou!
- anglický jazyk B2