startgroup

Obchodný manažér pre východné Slovensko

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Košický kraj

Pozícia / odvetvie

Obchod

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre našu spoločnosť Start Group s.r.o. hľadáme úspešného a optimistického obchodníka, s praktickými skúsenosťami hlavne v oblasti predaja služieb, ktorý sa bude orientovať na vyhľadávanie nových zákazníkov a obchodných príležitostí pre región východ.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov a obchodných príležitostí
- podpora predaja na pobočke a pomoc pri riešení obchodných prípadov
- starostlivosť o zákazníka, poradenstvo a udržiavanie dlhodobých vzťahov
- sledovanie trhu, iniciatívne návrhy a zlepšenia na podporu predaja
- plnenie obchodných cieľov, pravidelný reporting, analýza obchodných prípadov
- úzka spolupráca s konzultantami

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate všetky požiadavky pošlite svoje CV v slovenskom aj anglickom jazyku. Posielajte svoje životopisy len v prípade, že spĺňate všetky požiadavky. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- anglický jazyk na aktívnej úrovni
- skúsenosti so získavaním nových zákazníkov a obchodných príležitostí
- vysoké pracovné nasadenie, orientácia na plnenie obchodných cieľov
- pôsobivé komunikačné zručnosti a dobré vyjednávanie schopnosti
- profesionálne a kultivované vystupovanie