Brigádnik/čka - dokladač tovaru/pokladník

TESCO STORES SR, a. s. - Obchodné prevádzky

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Hypermarket Tesco Žilina Obvodová
Okres Žilina
Pozícia / odvetvie:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Práca na pokladničnej zóne - pokladník
- práca s pokladňou - hotovosť, platobné karty, peňažné poukážky, kupóny
- kontrola bankoviek, peňažných poukážok, kupónov
- kontrola ochranných znakov pri platbe kartou
- poskytovanie prvotriedneho servisu našim zákazníkom
Práca na predajnej ploche
- dokladanie a vystavovanie tovaru podľa štandardov
- kontrola označenia vystaveného tovaru
- kontrola záručných dôb
Práca na rôzne zmeny - po dohode
Benefity a ďalšie výhody:
- možnosť dlhodobej brigády
- práca v dynamickom prostredí
- skúsenosť v medzinárodnej firme
- prehľad o širokom spektre procesov v maloobchode
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:
Informácie pre uchádzača:
Žiadosti spolu so štrukturovaným životopisom posielajte na nižšie uvedenú mailovú adresu, do predmetu správy prosím uveďte prevádzku o ktorú by ste mali záujem.
Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 428/2002 Z.z o ochrane osobných údajov.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov - ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
študent – stredná škola
Všeobecne požadované znalosti:
- prax v maloobchode výhodou
- zodpovedný prístup k práci
- spoľahlivosť,samostatnosť
- odolnosť voči stresu
- trestná bezúhonnosť