startgroup

Prípravár - rozpočtár ústredného kúrenia a zdravotechniky

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Bratislava

Pozícia / odvetvie

Reality a stavebníctvo

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného klienta, stavebnú spoločnosť, ktorá sa zaoberá komplexnou realizáciou stavieb na území celého Slovenska hľadáme šikovného Prípravára-rozpočtára vzduchotechniky, zdravotechniky a ústredného kúrenia.

Náplň práce:

- vypracovávanie rozpočtov a kalkulácií v oblasti zdravotechniky, ústredného kúrenia a plynoinštalácií
- kontrola zverenej projektovej dokumentácie
- cenové, technické a odborné konzultácie s projektovými manažérmi a stavbyvedúcimi
- kontrola a odsúhlasenie súpisov prác, príp. zmien dodávateľom
- schválenie a obhájenie spracovania cenovej ponuky
- príprava podkladov pre uzatvorenie zmluvy

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- práca v úspešnom a dynamickom tíme
- zaujímavé finančné ohodnotenie, odmeny za zrealizované projekty
- služobný automobil, notebook, telefón
- možnosť osobného a profesionálneho rozvoja

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate požiadavky na danú pozíciu pošlite svoj životopis. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- SŠ/VŠ vzdelanie - stavebné zameranie
- prax na obdobnej pracovnej pozícií
- anglický jazyk - mierne pokročilý
- MS Office - pokročilý
- AutoCad - pokročilý
- CENKROS, ODIS - pokročilý
- VP sk. B