Junior IT Systémový administrátor

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Nudí ťa sedieť 8 hodín za počítačom a dookola opakovať tú istú vec?
Máš už skúsenosti so správou serverov, ale zdá sa ti, že sa už nič nové neučíš?
Chcel by si nabrať nové skúsenosti pod dohľadom skúsených odborníkov?
Hľadáme práve teba!

Pre klienta hľadáme systémového administrátora, ktorý svoju prácu robí rád. Odmenou mu je okrem skvelého, mladého, kolektívu a priateľskej atmosféry aj široké pole pôsobnosti. Už ťa nikto nebude škatuľkovať a vymedzovať ti "tvoj piesoček". Viac vecí spoznáš, viac vecí sa naučíš. Všetko interné projekty. Certifikáty ti preplatia!
Upresnenie platových podmienok:
Pracovná ponuka v mladom kolektíve a priateľskej atmosfére
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vyššie odborné vzdelanie
Všeobecne požadované znalosti:
Čo od teba čakajú:
  • Vieš urobiť backup&restore systému
  • Ovládaš cloudové riešenie ako Office365
  • Nerobí ti problém správa antivírusového programu
  • Vieš čo znamená print services a file server a vieš s nimi pracovať
  • Angličtinu na komunikatívnej úrovni