Vodič kamiónu - MIGtrans

17.04.2018 Ján Migaľ - MIGtrans

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Vranov nad Topľou
Humenné, Medzilaborce, Michalovce, Prešov, Snina, Sobrance, Stropkov, Svidník, Trebišov, Vranov nad Topľou
Typ pracovnej ponuky: Vodič kamiónovej prepravy, Vodič nákladného vozidla
Ponúkaný plat (základná mzda): pri osobnom pohovore
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Termín ukončenia výberového konania: 16.5.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Výkon práce vodiča nákladného vozidla - ťahač a náves (plachta alebo cisterna). Jazdí sa počas týždňa, voľné víkendy. Destinácie: SK, susedné krajiny, EU.

Iné výhody:

Príspevok na mobilný telefón, platená dovolenka a čakanie, nový vozový park, vodič dostane vlastné vozidlo, palivové karty, zaškolenie, individuálny prístup a ústretovosť...

Bližšie sa informujte na t.č. 0905 514 568, prípadne zašlite životopis na e-mailovu adresu: jan.migal @ gmail.com

vodič sk. CE, výhodou preukaz ADR vodiča

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: skupiny: C, E