Daňový a účtovný manažér - Bratislava - Anglický jazyk

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • prípava mesačných daňových dokumentov k DPH - Intrastat/EC
  • sledovanie a aktualizácia daňových predpisov poskytnutie podpory a poradenstvo pre tím s cieľom minimalizovať riziko súvislosti s podnikateľskými modelmi
  • spolupráca s externým konzultantom a regionálnym daňovým manažérom na minimalizáciu vystavenia sa riziku v súvislosti s transferovými cenami
  • podpora mesačných uzávierok
  • spolupráca na ročnom audite príprava ročného výkaz CIT v spolupráci s externým konzultantom
  • komunikácia s príslušnými daňovými orgánmi a audítormi
  • reporting
Upresnenie platových podmienok:
Pre známu medzinárodnú spoločnosť hľadáme skúsného daňového a účtovného manažéra s dobrou angličtinou, ktorý ovláda GAAP a IFRS.
Benefity a ďalšie výhody:
  • jazykové kurzy
  • Vianočná párty
  • fitness centrum
  • iné sociálne benefity
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Všeobecne požadované znalosti:
  • VZDELANIE: VŠ vzdelanie (ekonomický smer)
  • JAZYKOVÉ ZNALOSTI: anglický jazyk (min. úroveň B2)
  • POČÍTAČOVÉ ZNALOSTI: Microsoft Office
  • PRAX: min. 2 roky na podpbnej pozícii
  • OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY: zodpovedný prístup, tímový hráč, dobré komunikačné schopnosti, zmysel pre detail, znalosť GAAP, IFRS