Upratovanie kancelárskych priestorov v Petržalke

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Rontgenova 26
    Petržalka
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    6 €/hodina
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    od 16.3.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Hľadáme pracovníčku/ka na dlhodobo na upratovanie kancelárskych priestorov, zasadačiek, malej kuchynky a malej kúpeľne.

Upratovanie sa vykonáva 3 x týždenne po 18.00 hodine po cca 2 - 3 hodiny v dňoch pondelok, streda a piatok (prípadne sobota alebo nedeľa namiesto piatku)

Výkon prác:
utieranie prachu z parapiet, nábytkov, pracovných stolov a zariadení, vynášanie smetí a výmena sáčkov, leštenie presklenných častí kancelárií, utieranie kuchynskej linky, čistenie sanity a sprchového kúta v kúpeľni a iné..
Práce sú rozdelené do denných, týždenných a mesačných prác.

Pracovné pomôcky a čistiace prostriedky zabezpečujeme.

Pracovník musí mať nad 18 rokov

Odmena 6 €/ hodina

Informácie pre uchádzača:

V prípade záujmu nám prosím zašlite Váš životopis prípadne fotografiu a súhlas na spracovanie osobných údajov. Následne Vás budeme kontaktovať.

V prípade otázok nás môžte kontaktovať.
mail: email, tel. 0901920535

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    študent – stredná škola
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno