startgroup

retušér analytik

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Trnavský kraj; Trnava
Trnava, Automobilová 1

Pozícia / odvetvie

Výroba

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

• Odstraňovať zistené nedostatky na vozidlách - chyby lakovne, jednoduchšie chyby zvarovne, chyby mechaniky a elektriky
• Opravovať vymeniteľné diely
• Schvaľovať kvalitu vykonaných opráv
• Realizovať analýzu nedostatkov na hotovom vozidle v rozsahu svojej odbornosti
• Školiť nových retušérov - analytikov
• Navrhovať zlepšenia pracovných štandardov retuše
• Podieľať sa na príprave pracovných štandardov
• Dodržiavať princípy Systému výroby PSA Groupe Slovakia, predpisov BOZP, požiarnej ochrany a noriem v oblasti životného prostredia ako aj externých a interných noriem
• Udržiavať čistotu a poriadok na pracovisku i mimo neho a kontrolovať aj dodržiavanie u svojich spolupracovníkov
• Osobne sa angažovať pri zavádzaní zlepšovacích návrhov do praxe a snažiť sa o neustále zlepšovanie výkonnosti svojho tímu

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

V prípade, že Vás ponuka zaujala, kontaktujte nás zaslaním životopisu na adresu : shornacekova@startgroup.sk. Po obdržaní životopisu Vás budeme následne kontaktovať. Vopred ďakujeme každému uchádzačovi a tešíme na spoluprácu.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

• Stredoškolské vzdelanie s maturitou (špecializácia: autoelektrikár/mechanik/klampiar)

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

• Prax v automobilovom priemysle výhodou
• Znalosť procesu výroby, technické znalosti v oblasti automobilov vítané
• PC gramotnosť a znalosť programov Office
• Vodičské oprávnenie skupiny B
• Spoľahlivosť a flexibilita, manuálna zručnosť, schopnosť rýchlo a pohotovo reagovať na vzniknuté problémy