startgroup

Technický koordinátor

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Trnavský kraj; Trnava
Trnava, Automobilová 1

Pozícia / odvetvie

Elektrotechnika a energetika

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

• Zabezpečovať menšie opravy výrobných zariadení
• Udržiavať plynulosť chodu výroby
• Zúčastňovať sa na zabezpečení spoľahlivosti zariadení
• Navrhovať zmeny a podieľať sa na neustálom zlepšovaní produktu a procesu
• Pravidelne hlásiť poruchy s následnou analýzou poruchy a návrhy riešenia poruchy
• Dodržiavať a aplikovať bezpečnostné pokyny a pracovné štandardy
• Koordinovať a školiť tím cca 5-7 výrobných pracovníkov na výrobných linkách a posudzovať ich spôsobilosť
• Zaškoľovať ľudí na pracovné posty
• Zásobovať dostatok dielcov na pracovnom poste
• Vykonávať operácie údržby 1. stupňa a podieľa sa na TPM
• Zabezpečovať potreby svojho pracovného tímu (objednávanie a nosenie prostriedkov OOPP), vykonávať obhliadku priestorov a riešiť nedostatky

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

V prípade, že Vás ponuka zaujala, kontaktujte nás zaslaním životopisu na adresu : ahornacekova@startgroup.sk. Po obdržaní životopisu Vás budeme následne kontaktovať. Vopred ďakujeme každému uchádzačovi a tešíme na spoluprácu.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

• Stredoškolské vzdelanie s maturitou elektrotechnického zamerania

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

• Znalosť informačných systémov(Excel, Word )
• Čítanie elektrických, pneumatických, mechanických schém
• Záujem o robotiku a automatizáciu
• Riadiace a koordinačné schopnosti
• Vyhláška č.718/2002,alebo Vyhláška č. 508/2009 § 21, prípadne § 22
• Technické a logické myslenie
• Ochota a chuť pracovať na zmeny a ďalej sa vzdelávať
• Odolnosť voči stresu a záťaži