Skvelá ponuka práve pre Teba. Hľadáme SKLADNÍKA. Pracuje len na dve zmeny.

23.09.2018 Start Group s.r.o Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Trnava
Trnava
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Pre nášho významného klienta hľadáme SKLADNÍKA, ktorého pracovňou náplňou bude :
- príjem tovaru z výroby a jeho zaskladňovanie
- balenie zásielok určených na expedíciu
- práca s PC i skenerom
- dvojzmenná prevádzka, týždeň ranná ( od 06.00 do 14.00 hod.), týždeň poobedná (od 14.00 - 22.00 hod).
- v prípade potreby práca nadčas, príp. pracovná sobota
- miesto výkonu práce v Trnave (ubytovanie nezabezpečujeme).
Ponúkaný plat (základná mzda):
700 EUR
Iné výhody:
Ponúkame dlhodobú a stabilnú prácu v dvojzmennej prevádzke.

Žiadosti spolu s profesijným životopisom zasielajte prosím emailom na adresu : email, príp. nás kontaktujte na telefónnych číslach: 0903 737 597 alebo 0914 330 523. Ďakujeme a už teraz sa tešíme na spoluprácu.
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný
- hrubá mesačná mzda je 700€ + hrubá variabilná zložka mzdy do výšky 100€; 4,50€ stravný lístok za zmenu poobednú
- ročný bonus do výšky 200€
- nástup možný IHNEĎ

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
- stredoškolské bez maturity, príp. s maturitou
- zodpovedný prístup k plneniu si pracovných povinností
- chuť učiť sa nové veci
- ochota pracovať nadčas v prípade potreby
- preukaz vodiča VZV výhodou
- čistý register trestov