startgroup

Skvelá ponuka práve pre Teba. Hľadáme SKLADNÍKA. Pracuje len na dve zmeny.

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Trnava
Trnava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného klienta hľadáme SKLADNÍKA, ktorého pracovňou náplňou bude :
- príjem tovaru z výroby a jeho zaskladňovanie
- balenie zásielok určených na expedíciu
- práca s PC i skenerom
- dvojzmenná prevádzka, týždeň ranná ( od 06.00 do 14.00 hod.), týždeň poobedná (od 14.00 - 22.00 hod).
- v prípade potreby práca nadčas, príp. pracovná sobota
- miesto výkonu práce v Trnave (ubytovanie nezabezpečujeme).

Ponúkaný plat

700 EUR

Benefity a ďalšie výhody

Ponúkame dlhodobú a stabilnú prácu v dvojzmennej prevádzke.

Žiadosti spolu s profesijným životopisom zasielajte prosím emailom na adresu : trnava@startgroup.sk, príp. nás kontaktujte na telefónnych číslach: 0903 737 597 alebo 0914 330 523. Ďakujeme a už teraz sa tešíme na spoluprácu.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

- hrubá mesačná mzda je 700€ + hrubá variabilná zložka mzdy do výšky 100€; 4,50€ stravný lístok za zmenu poobednú
- ročný bonus do výšky 200€
- nástup možný IHNEĎ

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- stredoškolské bez maturity, príp. s maturitou
- zodpovedný prístup k plneniu si pracovných povinností
- chuť učiť sa nové veci
- ochota pracovať nadčas v prípade potreby
- preukaz vodiča VZV výhodou
- čistý register trestov