Pracovník/čka rozvozu tovaru zákazníkom (vodič)

TESCO STORES SR, a. s. - Potraviny domov

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Tesco Extra Bratislava Zlaté piesky
Bratislava
Pozícia / odvetvie:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
- hľadáme pracovníkov na 37,5 hodinový týždenný úväzok
- doviezť a dodať zákazníkom spoločnosti tovar, ktorý si vybrali prostredníctvom
internetového predaja, prípadne im ponúknuť navrhované varianty tovaru, pokiaľ nimi určený produkt nebolo možné priviezť
- vyniesť tovar až k bytu zákazníka
- poskytovať profesionálny servis a upevňovať tak dobré meno spoločnosti
- zodpovednosť za riadenie automobilu o hmotnosti do 3,5 tony
- obsluha platobného terminálu
- výpomoc na iných oddeleniach hypermarketu( doplňovanie tovaru, kontrola kvality..)
Upresnenie platových podmienok:
+ príplatky za víkendy
Benefity a ďalšie výhody:
• Po uplynutí skúšobnej doby, je ku základnej mzde pripočítaný 10% bonus za splnenie výkonu
• Zamestnanecká karta s trvalou zľavou 10% na nákupy v Tesco (po 6 mesiacoch)
• Finančná odmena pri pracovnom výročí až do výšky 350€
• Pracovné voľno navyše pri významných životných udalostiach (svadba, úmrtie v rodine, sťahovanie, darovanie krvi atď.)
• zľava na oblečenie F&F
• kupónová knižka so zľavami v našich obchodoch
• Extra ClubCard body
• Zvýhodnený paušál Tesco mobile
• Zľavy v obchodoch v nájomných zónach Tesco
• Vianočný bonus 50€
• Mnoho ďalších výhod
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:
Informácie pre uchádzača:
Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním
Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov.
Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
- aktívny vodič - vodičský preukaz typu B(prípadne EU ekvivalent), výpis z evidenčnej karty vodiča - podmienkou prijatia
- 1 rok praxe
- dobrá znalosť a orientácia v Bratislave a v okolí, schopnosť čítať z mapy a GPS navigácie
- trestná bezúhonnosť
- veľmi dobré komunikačné schopnosti
- zákaznícky prístup
- prax v oblasti internetového obchodu výhodou
- samostatnosť, spoľahlivosť, časová flexibilita
- zodpovedný prístup k práci
Vodičský preukaz:
skupina: B