Recruitment consultant s komunikatívnou úrovňou nemeckého jazyka

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Svidník
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    Plat je zložený z dvoch zložiek. Pevnej a províznej zložky a bude oznamený pri pohovore
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Pre našu agentúru hľadáme recruitment consultanta s aktívnou znalosťou nemeckého jazyka.

Náplň práce:
- aktívna e-mailová a telefonická komunikácia so zverenými klientmi a partnermi v nemeckom jazyku
- starostlivosť, poradenstvo a udržiavanie dlhodobých kontaktov
- zabezpečenie obsadzovania jednotlivých pracovných pozícií
- plnenie cieľov, pravidelný reporting, analýza jednotlivých projektov
- práca s interným systémom spoločností

Všeobecne požadované znalosti:

-komunikatívna úroveň nemeckého jazyka
-dobra znalosť programov Word, excel, outlook
-práca s dátabazami

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Nemecký jazyk (pokročilý - C1)