Samostatný kuchár

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Wellness Hotel Patince ****
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1250 EUR
    Príplatky za sviatky a víkendy.
    Nadčasy platené mimo základnej mzdy, pohyblivá zložka podľa výkonov a praxe.
    Možnosť príplatkov na cestovné.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce:
- príprava jedál podľa presne stanovených receptúr
- dodržovanie hygieny a čistoty kuchyne a pracoviska
- správne skladovanie surovín
- kontrola stavu zásob a objednávky surovín
- zúčastňovanie sa mesačných inventúr

Benefity a ďalšie výhody:

Ubytovanie a stravovanie v hoteli. Možnosť využívania wellness centra aj pre rodinných príslušníkov. Práca v renomovanej firme.

Informácie pre uchádzača:

Práca na 4 - 5 dňové cykly alebo dlhý/krátky týždeň.

Všeobecne požadované znalosti:

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- vzdelanie v odbore
- prax v odbore na podobnej prac. pozícii je v výhodou
- prax v zahraničí a skúsenosti z hotelovej prevádzky 3* a 4* hotela výhodou
- vysoké pracovné nasadenie a ochota pracovať nadčas
- profesionálne a príjemné vystupovanie
- pozitívny prístup k práci a otvorenosť k zmenám
- spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť, lojálnosť, kreativita, flexibilita, ochota
- komunikatívna, dynamická osobnosť, tímový hráč
- zmysel pre detail a inovácie, orientácia na výsledok

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou