startgroup

Technická podpora

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislavský kraj
Lozorno

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného klienta, medzinárodnú výrobnú spoločnosť pôsobiacu v automobilovom priemysle hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Technická podpora pre maďarský trh.

Náplň práce:
- Práca s firemným systémom Citroën Service a Service Box
- Technická podpora pri vyhľadávaní správneho náhradného dielu
- Zisťovanie disponibility náhradných dielov
- Hľadanie technického riešenia
- Vybavovanie reklamácií
- Komunikácia s autorizovanými servismi v krajine na dennej báze
- Práca s MS Excel

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- Motivujúce pracovné a platové podmienky
- Zaujímavá a kreatívna práca v medzinárodnej spoločnosti
- Samostatná a zodpovedná práca s možnosťou sebarealizácie
- Príjemné a dynamické pracovné prostredie

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate požiadavky pošlite svoj životopis v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- SŠ príp. VŠ technického zamerania
- Maďarský jazyk - pokročilý (B2)
- Práca s MS Office
- Technické, logické myslenie a samostatnosť