INSPEKTOR KVALITY -> KVASINY, MLADÁ BOLESLAV - nástup ihned

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Hledáme nové pracovníky pro vstupní a výstupní kontrolu automobilových dílů ( komponentů) .

Jedná se o velmi různorodou práci, která je vhodná pro ženy i muže nejen z okolí.

Náplň práce:
Práce v týmu kontrolorů, evidence dílů, reporting, vizuální kontrola, vstupní a výstupní kontrola. Práce ve skladech i u výrobních linek.

V případě, že máte platné VZV: vyskladňování / zaskladňování materiálu ke kontrole

Benefity a ďalšie výhody:

Zákonné příplatky, možné i ubytování zdarma !
V případě pracovních cest cestovné a diety.
Možnost týdenní zálohy !

Informácie pre uchádzača:

Nástup možný ihned.

Všeobecne požadované znalosti:

časovou flexibilitu, ochotu učit se novým věcem, dobrý zdravotní stav, zodpovědnost, spolehlivost, základní znalosti práce s PC výhodou, praxe výhodou.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    základné vzdelanie
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno