PRACOVNÍČKY S KVETMI ORCHIDEA a ANTÚRIA /BEZ SKÚSENOSTI/ - HOLANDSKO.

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Bleijswijk - cca 10 km severne od mesta Rotterdam
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1500 EUR
    Mzda je rozdelená podľa veku pracovníčky:

    18, rokov:
    7,20 Eur brutto/hodina + 8% holiday money +8% reservation money

    19 rokov:
    7,61 Eur brutto/hodina + 8% holiday money +8% reservation money

    20 rokov:
    8,56 Eur brutto/hodina + 8% holiday money+8% reservation money

    21 rokov a viac:
    9,51 Eur brutto/hodina + 8% holiday money+8% reservation money
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Pre holandského zamestnávateľa dopĺňame tím pracovníčiek v Holandsku, ktoré budú pracovať na oddelení laboratória s kvetmi Orchidea a Antúria.

Náplň práce
Jedná sa o precíznu prácu v laboratóriu, kde pracovníčky budú pripravovať drobné rastlinky na expedíciu.
Pracovníčky pracujú v sede a používajú pinzetu, pomocou ktorej umiestnia rastlinku do pripravenej nádobky s gelovou hmotou.

Pracuje sa v sterilnom a tichom prostredí. Pracovníčky nesmú mať prstene, náušnice, bižutériu a ani nesmú mať nalakované nechty.

Znalosť anglického jazyka je nutná. /Treba vedieť komunikovať/
Na pracovisku už pracujú slovenky.

Nepotrebujete žiadne predchádzajúce pracovné skúsenosti, zamestnávateľ Vás zaučí priamo na pracovisku.

Pozícia je vhodná iba pre uchádzačky, ktoré hľadajú dlhodobú prácu v Holandsku.

Benefity a ďalšie výhody:

- ubytovanie je zabezpečené zamestnávateľom.
- ešte pred Vašim vycestovaním do zahraničia obdržíte akceptačný list, kde budete mať potvrdený nástup do zamestnania a všetky pracovné podmienky priamo od holandského zamestnávateľa. Tento dokument spolu s dohodou o sprostredkovaní zamestnania sa podpisuje pred vycestovaním.
- Pozícia je vhodná pre uchádzačky, ktoré hľadajú dlhodobú prácu.

Informácie pre uchádzača:

V prípade záujmu je nutné zaslať životopis v anglickom jazyku + fotografiu na email: email

Všeobecne požadované znalosti:

- znalosť anglického jazyka je NUTNÁ (komunikatívna úroveň)
- pozícia je vhodná pre ženy do 38 rokov (aj pre kamarátky)
- možnosť pracovať dlhodobo
- vodičský preukaz sk. B - výhodou
- pozícia je vhodná pre pracovníčky ktoré majú vzťah k precíznej práci (pracuje sa aj s pinzetou)
- ochota pracovať v sede

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno