Zvárač CO2

19.02.2019 TOMARK, s. r. o.
Miesto práce: Strojnícka 5 a 11
okres Prešov
Typ pracovnej ponuky: Zvárač
Ponúkaný plat (základná mzda): 1200 EUR
Odmena je úkolová, závislá od množstva a kvality vykonanej práce od 7,5 - 12 EUR/hod. , u živnostníkov príplatky.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný, živnosť
Termín ukončenia výberového konania: 26.2.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Zváranie oceľových konštrukcií, stehovanie, rovnanie, brúsenie dielov.

Iné výhody:

Dlhodobá spolupráca a možnosť zvýšiť zárobok svojím výkonom a prácou nadčas, resp. aj v sobotu. Práca na pracovný pomer alebo živnosť s možnosťou prechodu do trvalého pomeru.

V prípade záujmu pošlite žiadosť a pracovný životopis. Záujemci, ktorí budú spĺňať požadované kritériá budú pozvaní na pracovnú skúšku.
Podmienkou prijatia je úspešne absolvovaná pracovná skúška
Termín nástupu po vzájomnej dohode. Zabezpečíme preukaz viazača bremien a zdvíhacích zariadení. V prípade potreby zabezpečíme ubytovanie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

Čítanie technickej dokumentácie, manuálna zručnosť, presnosť a precíznosť.
Požadujeme základný kurz zvárania ZM1, štátna skúška je výhodou.

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť TOMARK, s. r. o. sa špecializuje na obrábanie, tvárnenie, delenie hutného materiálu a výrobu zváraných konštrukcií a komponentov najmä pre automobilový priemysel. Vo svojej divízii TomarkAero zameranej na oblasť letectva sa spoločnosť zaoberá výrobou celokovových dvojmiestnych ultraľahkých športových lietadiel VIPER SD-4, ktoré sú ideálnym riešením na cestovanie, letecký výcvik a vlekanie bezmotorových lietadiel. Dlhodobým zámerom spoločnosti je vybudovanie modernej, konkurencieschopnej firmy a to investovaním do najmodernejších technológií a investovaním do rozvoja zamestnancov.

Adresa:

TOMARK, s. r. o.
Strojnícka 5
Prešov
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Katarína Šterbáková, Ing.
Strojnícka 5, Prešov, 08001, Slovenská republika
Tel: 051 7480589, 0914 330 114