startgroup

DLHODOBÁ BRIGÁDA CEZ VíKENDY, 5€/ HODINA

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Okres Nitra
NITRA/ čať Drážovce

Pozícia / odvetvie

Výroba

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Na dlhodobú spoluprácu hľadáme brigádnikov do výrobnej spoločnosti, ktorá sa zaoberá výrobou televizii.
Ide o prácu na výrobnej linke. Konkrétne sa jedná o šróbovanie, lepenie a balenie.

Ponúkaný plat

5 EUR

Benefity a ďalšie výhody

- brigáda je vhodná aj pre študentov

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

brigáda

Informácie pre uchádzača

pracovné dni sú: piatok, sobota, možno nedeľa
pracovná doba bude bližšie určená počas osobného pohovore (8hodín/ deň)
PODMIENKA: hľadáme ľudi na dlhodobú spoluprácu. Brigádnik by mal odpracovať všetky víkendové zmeny až do konca Decembra!

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- vek viac ako 18 rokov
- vyžadujeme zručnosť a šikovnosť
- zodpovednosť
- chuť pracovať