CNC frézar

16.01.2019 Mateso s.r.o.
Miesto práce: Priemyselný areál, Robotnícka ulica Považská Bystrica,
Trenčiansky kraj; okres Považská Bystrica; Považská Bystrica
Typ pracovnej ponuky: CNC programátor, Frézár, sústružník, Obrábač kovov, Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): 1100 EUR
900 - 1350€ podľa zručnosti, preplácané nadčasy, odmeny vo forme trinásteho platu
Termín nástupu do práce: od 17.1.2019
Druh pracovného pomeru: hlavný, živnosť
Termín ukončenia výberového konania: 31.1.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Programovanie a obsluha nového 3 - osého CNC obrábacieho centra Microcut VMCA1500 CNC.
Riadiaci systém Heidenhain TNC620.
Znalosť programovania je nutná podmienka.
Dvojzmenná prevádzka.

Iné výhody:

- zaujímavá práca v zákazkovej výrobe
- nové a čisté pracovné prostredie
- dlhodobá perspektíva
- príplatky nad rámec zákonníka práce
- letné a vianočné odmeny

Po presťahovaní do nových priestorov rozširujeme naše výrobné kapacity.
Profesné životopisy zasielajte na email: jstefanko @ mateso.sk

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie

- spoľahlivosť a zodpovednosť
- schopnosť samostatnej práce
- výborná znalosť strojárskych výkresov
- skúsenosti s programovaním v systéme Heidenhain
- motivácia učiť sa nové veci
- možnosť robenia nadčasov
- prax min.2 roky s obsluhou CNC strojov

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Zákazková výroba častí strojov a liniek pre potravinárstvo, baliarenský a konzervárenský priemysel.

Oblasť pôsobenia:

Strojársky priemysel

Adresa:

Mateso s.r.o.
Robotnícka 2136/72
Považská Bystrica
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Jozef Štefanko
Robotnícka 2136/72, Považská Bystrica, 01701, Slovenská republika
Tel: 0905826023