Asistent/ka, osobný/á poradca/kyňa, manažér/ka

31.08.2017 Jaroslav Udič

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Prešov
okres Prešov
Slovenská 69
08001

Prešov
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

REALITY, PORADENSTVO, FINANCIE, SERVIS KLIENTOM

Osobný/á poradca/kyňa: osobné poradenstvo na pobočke (v kancelárii s kompletným vybavením) a starostlivosť o zverených klientov - servis pridelených klientov - v práci. Doma - čas iba pre svoju rodinu.

Manažér/ka: budovanie a rozvoj obchodnej siete poradcov, školenie, personálne činnosti, zabezpečovanie vhodných podmienok pre prácu osobných poradcov - v práci. Doma - čas iba pre svoju rodinu.

Asistent/ka: administratívna činnosť, servis klientov, podpora pre senior manažéra, pomocná ruka pri aktivitách senior manažéra - v práci. Doma - čas iba pre svoju rodinu.

Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:

- dokonalý a bezplatný systém zapracovania (overený systém preškolenia)
- investujeme do kandidátov len do jeho silných stránok a na tom budujeme spoločnú hodnotu. Nemôžeme byť aj "kardiológom aj chirurgom aj internistom"
- zabezpečenie si pasívneho príjmu aj na dôchodok
- dva výplatné termíny hlavného príjmu v mesiaci
- zapracovanie pod priamym vedením manažéra ("nehádžeme do vody")
- databáza klientov na starostlivosť
- zvyšovanie hodnoty na trhu (už sme vychovali veľa kvalitných poradcov a manažérov)
- sme normálni, napredujeme pomaly, ale s ľuďmi so spoločnými rodinnými hodnotami
- nemáme drahé autá s logom, nemáme "vytlieskavačky a indiánske bojové pokriky"
- vytvárame hodnotu pre ľudí - spolupracovníkov, ktorí chcú zvyšok času venovať rodine a zabezpečiť sebe a klientom dôstojný život
- vytvárame hodnotu pre ľudí - klientov a ich rodiny, ktorí spoznajú našu cenu vtedy, keď sa majú dobre a ešte viac, keď sa majú zle
- chceme do spolupráce iba ľudí, ktorí radi pomáhajú a ktorí sú si vedomí "daru", že majú silu a chcú pomôcť udržiavať rodiny pokope
- FIXNÝ PRÍJEM
- FIREMNÉ VOZIDLO
- KONCOROČNÉ ODMENY
- ISTOTA, ŽE BUDETE MAŤ PRÁCU NA CELÝ ŽIVOT (viac sa nebudete báť, či máte prácu aj zajtra alebo o rok...)
- venujeme sa 100% času v práci a 100% času svojej rodine

Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas: od 9:00 do 15:00
Práca na zmeny: pružný pracovný čas

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie:
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie tretieho stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný písomný prejav
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • informačná gramotnosť
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • finančná a ekonomická gramotnosť

Ďalšie požiadavky:

- hlavne hľadáme človeka, ktorý sa chce učiť, nie je SUPER(WO)MAN, ktorý má srdce tam, kde ho má už málo ľudí a hlavne... že CHCE...
- máme viac príležitostí, ktoré pre kvalitného človeka vieme priamo "napasovať"
- budúci kolega/gyňa by mal/a mať z tejto práce radosť, nie povinnosť
- a tak sa ľahko staneš ďalším výborným človekom, ktorý má v našom tíme svoje miesto

Osobnostné predpoklady
  • cieľavedomosť
  • iniciatívnosť
  • spoľahlivosť
  • empatia
  • komunikatívnosť
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
  • asertivita

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:
Jaroslav Udič
Komenského 40
08501 Bardejov
Slovensko
Tel: +421918894630