Pomocník vodiča dopravnej zdravotnej služby

31.10.2017 Svet zdravia DZS, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Košice-Šaca
okres Košice II
Námestie oceliarov 23
04015

Košice
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

pomoc pri manipulácii s imobilnými pacientmi pri prevoze sanitným vozidlom, nakladanie pacientov na lehátko, prevoz pacienta do a zo sanitného vozidla, pomoc pri nastupovaní a vystupovaní pacientov z vozidla, pomoc s batožinou, pomoc pri vynášaní pacienta v bytovom dome,
potrebná fyzická spôsobilosť na dvíhanie a manipuláciu s pacientmi

Ponúkaný plat:
od 500 do 500 EUR
Iné výhody:

práca v stabilnea rozvíjajúcej sa spoločnosti, príjemný kolektív,zamestnnaecká kartana zvýhodnené čerpanie PHM od ČS Slovnaft, zamestnanecká karta na nákup v lekárňach Dr. Max, nadštandartná zdravotná starostlivosť

Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:

Práca na zmeny: pružný pracovný čas

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie:
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
Vodičský preukaz:
Skupina: B