Skladník - práca v Sučanoch

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • Práca vo výrobe na hlavný pracovný pomer v Sučanoch v 1-zmennej alebo 2-zmennej prevádzke
  • Fyzický príjem a kontrola materiálu vrátane zaskladnenia
  • Fyzický výdaj materiálu do výroby podľa stanovených pracovných postupov
  • Obsluha vysokozdvižného vozíka a žeriavu
  • Nakládka a vykládka materiálu a hotových výrobkov
  • Vykonávanie inventúrnych prác
Upresnenie platových podmienok:
Túto pozíciu obsadzujeme pre spoločnosť zaoberajúcu sa projektovaním, montážou a skúšaním elektrorozvodných skríň pre vstrekovacie lisy a montážou vstrekovacích lisov.
Benefity a ďalšie výhody:
  • Doprava do a z práce bezplatne!
  • Príplatky: poobedná zmena, nočná zmena - nad rámec ZP,
  • Po skúšobnej dobe odmeny za kvalitu a plnenie stanovených noriem.

Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Všeobecne požadované znalosti:
  • Predchádzajúca skúsenosťna prac. pozícii skladníka, alebo skúsenosti s prácou v sklade na VZV - výhodou
  • Schopnosť porozumieť pracovnému postupu a pracovať podľa neho
  • Dobrý zdravotný stav
  • Ochota pracovať na zmeny
  • Manuálna zručnosť
  • Spoľahlivosť, samostatnosť, zodpovednosť