ELEKTRIKÁR Nemecko - Bavorsko

  • Miesto práce:
    Bavorsko
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    3000 EUR
    Uvedená mzda je Brutto, bližšie informácie telefonicky
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Pre nášho nemeckého klienta hľadáme uchádzačov na dlhodobú prácu, na pracovnú pozíciu Elektrikár, v Nemecku.

Pracovná náplň: elektroinštalácie, elektromontáže
- Inštalácia rozvodov, hĺbenie rýh pre káble v stenách,
- Montáž elektrotechnických zariadení na stavbách domov, resp. montáž rozvodných skríň
- Kompletné elektroinštalačné práce v novostavbách, domoch
- Montáž prípojok, elektrických rozvodov, zariadení
- Priemyselné elektroinštalácie

Hľadáme 2-členné zohrané tímy, v rámci dvojice nutnosť nemeckého jazyka!!! Taktiež auta!

Dodatočné informácie:
- Schopnosť čítania výkresovej dokumentácie.
- Skúsenosti s inštaláciou elektrických rozvodov, prípojok, zariadení, sekanie a príprava trás, líšt.

Sme špecialisti pre krajiny Rakúsko a Nemecko.
DLHOROČNÉ SKÚSENOSTI, pôsobíme už viac ako 15 rokov v oblasti sprostredkovania práce!

V prípad záujmu o túto pracovnú pozíciu, zašlite CV prostredníctvom našej elektronickej databázy na www.gpstrade.sk, poprípade mailom: email
alebo nás kontaktujte.
Kontaktná osoba: Zuzana Hakeova
Tel.: 0911428832

Benefity a ďalšie výhody:

- Ubytovanie zabezpečené (hradené zamestnávateľom)
- Diéty
- nemecká pracovná zmluva
- Legálna práca
- Po prvom odpracovanom týždni možnosť zálohy
Sprostredkovanie je BEZ POPLATKOV!

Informácie pre uchádzača:

Hľadáme skúsených elektrikárov, ktorí majú minimálne 3 roky skúsenosti s inštaláciou, zapájaním a káblovaním rozvádzačov.
Vhodný uchádzač by mal vedieť čítať technické výkresy.

Všeobecne požadované znalosti:

- Aktívne ovládanie nemeckého jazyka výhodou
- Uprednostnení budú uchádzači so znalosťou DE jazyka a praxou
- Flexibilita
- Spoľahlivosť
- Zodpovednosť
- Teamový hráč

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Jazykové znalosti:
    Nemecký jazyk (mierne pokročilý - B1)
  • Vodičský preukaz:
    B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť GPS Trade je založená odborníkmi z oblasti personalistiky od roku 2007. Poskytujeme komplexné služby v oblasti personálneho poradenstva, zaisťovania komplexných služieb outsourcingu - prenájme pracovných síl v rámci Európskej Únie.

V posledných rokoch sa GPS Trade vyprofilovala ako špecialista na sprostredkovanie práce do Nemecka a Rakúska. Spolupracujeme s množstvom partnerov v Rakúsku a Nemecku. Našimi partnermi sú partnerské personálne spoločnosti.

Sme rokmi overená spoločnosť, pôsobiaca na trhu už viac ako 15 rokov. Špecializujeme sa na pracovné pozície hlavne v oblasti elektromontáží, elektroinštalácií na stavbách, cez odborné pozície v stavebníctve ako aj pracovné pozície pre inštalatérov-vodárov.

Oblasť pôsobenia:

Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania

Adresa:

G P S Trade s.r.o.
Letná 40
040 01 Košice
Slovenská republika
www.gpstrade.sk

Kontaktné údaje:

GPS Trade s.r.o.
Letná 40, Košice, 040 01, Slovenská republika
Tel: 0911428832

Pozícia / odvetvie: Elektrikár
Dátum zverejnenia: 26.03.2024

Iné možnosti práce