Manager nákupu a logistiky - Malacky - Anglický jazyk

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • riadenie, vyhodnocovanie a zlepšovanie nákupných a logistických procesov
  • vytváranie stratégie nákupu (aj plnenie úloh Lean manažmentu)
  • analýza a optimalizácia dodávateľských tokov, vyjednávanie s dodávateľmi
  • vykonávanie procesných auditov u dodávateľov, riešenie nákupných reklamácií
  • správa skladových položiek, spolupráca pri vykonávaní inventúr
  • motivácia a školenie odriadených s cieľom zvýšiť efektivitu práce
  • pravidelný reporting
Upresnenie platových podmienok:
Pre medzinárodnú spoločnosť hľadáme skúseného manažéra s anglickým jazykom, ktorý má skúsenosti s riadenám oddelenia nákupu a logisitky (aj sklad).
Benefity a ďalšie výhody:
  • rôzne školenia
  • jazykový kurz
  • firmené akcie
  • vianočný večierok
  • notebook, telefón
  • služobné auto
  • flexibilná pracovná doba
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Všeobecne požadované znalosti:
  • VZDELANIE: VŠ I. II. alebo III. stupňa (preferované smery: nákup, logistika, ekonómia, technika)
  • POČÍTAČOVÉ ZNALOSTI: Microsoft Office (Excel!)
  • PRAX: min. 3 roky
  • VODIČSKÝ PREUKAZ: typ B
  • OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY: vynikajúce komunikačné a negociačné schopnosti, flexibilita, zodpovednosť a precíznosť , tímnový hráč, prirodzená autorita, zmysel pre detail, ochota cestovať za dodávateľmi