Vedúci výroby v jednozmennej prevádzke

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • vedenie, motivovanie a hodnotenie podriadených zamestnancov v súvislosti s plnením plánu produkcie a jej kvality
  • zodpovednosť za kvalitu výrobných procesov a výrobkov
  • plánovanie výroby a odsúhlasenie projektov
  • spolupráca pri zvyšovaní kvality práce a produktivity
  • reporting
Benefity a ďalšie výhody:
  • možnosť ďalšieho odborného vzdelávania
  • 13. plat pri kladnom hospodárskom výsledku
  • Motivujúce finančné hodnotenie
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • Minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
  • Nemecký alebo anglický jazyk na úrovni B1
  • Zodpovedný, dobré komunikačné a organizačné zručnosti
  • Znalosť čítania výkresovej dokumentácie
  • Prax v kovovýrobe, zámočníctve
  • Skúsenosť s vedením tímu