startgroup

Inžinier kvality

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Žilinský kraj; Okres Martin
Martin

Pozícia / odvetvie

Manažment kvality

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- Reporting a vyhodnocovanie kvality dielov
- Zúčastňovanie sa na interných a zákazníckych auditoch
- Vypracovávanie návrhov zmien a odchýlok na základe analýz a výsledkov interných a
externých auditov
- Navrhovanie a implementácia nápravných a preventívnych opatrení na zlepšenie
kvality
- Posudzovanie odchýlok z meraní a zavedenie nápravných opatrení, navrhovať
zlepšenia
- Zabezpečovať internú komunikáciu s oddeleniami aj komunikáciu smerom ku
zákazníkovi
- Aktívna komunikácia so zákazníkom ohľadom kvality a reklamácií
- Riešenie zákazníckych reklamácií a kvalitatívnych problémov s využitím 8D reportov

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- Ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

- Výhodou je skúsenosť s PPAP, APQP, VDA a znalosť normy ISO 9001:2015
- Dôslednosť, pozornosť, sebarealizácia, zodpovednosť
- Plynulá komunikácia v nemeckom alebo anglickom jazyku je nutnosť
- osobné ohodnotenie, dochádzkový bonus, ročná odmena
- príspevok na stravovanie
- sociálny program

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- vysokoškolské II. stupňa
- Strojárska výroba