Obchodný zástupca pre Žilinský, Banskobystrický, Bratislavský, Trnavský, Trenčiansky, Nitriansky, Prešovský a Košický kraj

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce:

• udržování a rozvíjení vztahů se stálými zákazníky
• aktivní vyhledávání a získávání nových zákazníků
• plnění obchodních aktivit (počet schůzek se zákazníky, apod.) a prodejních cílů ve svěřeném regionu
• identifikace nových obchodních příležitostí, monitoring konkurence
• zodpovědnost za svěřený region

Benefity a ďalšie výhody:

Nabízíme:

• zázemí silné české společnosti
• produktové školení
• možnost profesního a kariérního růstu
• motivující finanční ohodnocení
• další zaměstnanecké výhody
• služební automobil, PC, telefon, tablet a další firemní benefity
• práce na HPP

Informácie pre uchádzača:

Děkujeme za Váš zájem o inzerovanou pozici.
Pokud Vás uvedená pozice zaujala , zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis včetně aktuální fotografie.
Nejpozději do 14 dnů Vás budeme informovat o průběhu výběrového řízení a pokud postoupíte do dalšího kola, budete pozváni k osobnímu pohovoru.

Všeobecne požadované znalosti:

Požadavky:

• praxe na obchodní pozici ve stavebnictví nebo v příbuzné oblasti výhodou
• referencemi ověřitelné výborné obchodní výsledky v minulosti výhodou
• kontakty v cílové skupině zákazníků (prodejny stavebnin,železářství apod.) výhodou
• kreativní osobnost přinášející nové podněty a nápady s jejich následnou realizací
• schopnost aktivně vyhledávat nové příležitosti
• aktivní, dynamická a silná osobnost
• znalost práce s PC ( World, Excel )
• řidičský průkaz skupiny B

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno
  • Vodičský preukaz:
    B

Iné znalosti:

Internet (e-mail, www), Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word