startgroup

Obchodný zástupca pre zahraničný trh

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Prešovský kraj; Okres Svidník
Svidník

Pozícia / odvetvie

Obchod

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného klienta, ktorý sa zaoberá výrobou strojov na spracovanie potravín, hľadáme šikovného obchodného zástupcu pre zahraničný trh.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

-vyhľadávanie obchodných aktivít a ich aktívna účasť na realizácii
-osobná, telefonická a emailová komunikácia s klientom
-zisťovanie potrieb zákazníkov
-príprava analýz a hľadanie individuálnych riešení pre klientov

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

-motivačný provízny odmeňovací systém zodpovedajúci dosiahnutým výsledkom
-možnosť zabezpečenia ubytovania
-pracovná doba od 07:30 hod do 16:00 hod.
-príjemný kolektív

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate všetky požiadavky pošlite prosím svoj životopis. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Ďakujeme pekne za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

-ochota vycestovať na dlhšie časové obdobie (služobné cesty, výstavy)
-silnú proklientskú orientáciu
-dobré komunikačné, predajné a prezentačné schopnosti-ambicióznosť
-vítané vzdelanie technického smeru
-počítačové znalosti (Word, Excel, Internet)
-vodičský preukaz typu B
-Anglicky jazyk -slovom aj písmom ALEBO
-Španielsky jazyk- slovom aj písmom