Obchodný zástupca pre zahraničný trh

16.11.2017 Start Services s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Pre nášho významného klienta, ktorý sa zaoberá výrobou strojov na spracovanie potravín, hľadáme šikovného obchodného zástupcu pre zahraničný trh.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

-vyhľadávanie obchodných aktivít a ich aktívna účasť na realizácii
-osobná, telefonická a emailová komunikácia s klientom
-zisťovanie potrieb zákazníkov
-príprava analýz a hľadanie individuálnych riešení pre klientov
Upresnenie platových podmienok:
dohodou
Iné výhody:
-motivačný provízny odmeňovací systém zodpovedajúci dosiahnutým výsledkom
-možnosť zabezpečenia ubytovania
-pracovná doba od 07:30 hod do 16:00 hod.
-príjemný kolektív
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný
V prípade, že spĺňate všetky požiadavky pošlite prosím svoj životopis. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Ďakujeme pekne za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
-ochota vycestovať na dlhšie časové obdobie (služobné cesty, výstavy)
-silnú proklientskú orientáciu
-dobré komunikačné, predajné a prezentačné schopnosti-ambicióznosť
-vítané vzdelanie technického smeru
-počítačové znalosti (Word, Excel, Internet)
-vodičský preukaz typu B
-Anglicky jazyk -slovom aj písmom ALEBO
-Španielsky jazyk- slovom aj písmom