startgroup

Obchodný manažér

Start Group s.r.o - Start Professionals

Informácie o pracovnom mieste

Pozícia / odvetvie

Obchod; Obchodný manažér

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného klienta, spoločnosť pôsobiacu v strojárskom odvetví a automotive hľadáme skúseného obchodného manažéra s technickým zameraním.

Náplň práce:

Riadenie existujúceho portfólia klientov v danom segmente
Rozvoj vzťahov s kľúčovými zákazníkmi, vypracovávanie cenových ponúk, odpovede na dopyty zákazníkov
Sledovanie rozpočtu a plánov predaja
Zabezpečenie vybavovania objednávok, overovanie, či sú v súlade so zmluvou, ako aj analýza ich rentability
Aktívne vyhľadávanie nových odberateľov a ich oslovovanie

Upresnenie platových podmienok

Fix + mesačná variabilná zložka

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Termín ukončenia výberového konania

24.9.2017

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate dané požiadavky pošlite svoje CV v slovenskom jazyku. Na pohovor budú pozvaní len vybraní kandidáti, ktorí budú spĺňať požiadavky. Ďakujeme pekne za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk (pokročilý - C1)

Všeobecne požadované znalosti

Technické myslenie
Zodpovednosť, samostatnosť, komunikačné a vyjednávacie schopnosti
VP sk. B - aktívny vodič

Vodičský preukaz

skupina: B

skupina: B