#TsmeMy

    Špecialista bezpečnosti

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Si študentom vysokej školy, čerstvý absolvent, alebo už más pracovné skúsenosti, ale stále to nie to pravé čo hľadáš?

    Si inovatívny, baví ťa pracovať s ľuďmi a máš „fresh thinking“? Vyznáš sa v IT a zaujíma ta téma bezpečnosti a ochrany dát?
    Chcel by reprezentovať bezpečnosť vo firemných projektoch alebo sa podieľať na bezpečnostných inováciách (biometria, inteligentné kamerové a vstupné systémy, security monitoring and analytics, atď.) ?

    Ak sú odpovede na tieto otázky ÁNO, neváhaj a ozvi sa nám a dozvieš sa viac o tom ako môžeš naštartovať svoju kariéru v oblasti informačnej bezpečnosti.
    Ponúkame zaujímavé benefity, odborný rast a príležitosť pracovať s najmodernejšími technológiami vo veľkej spoločnosti, pracujeme DIGITAL (možnosti homeoffice, práca počas štúdia a pod.) ale hlavne sa zameriavame na hľadanie inovatívnych riešení)

    Ponúkaný plat

    1100 EUR

    Termín nástupu do práce

    : dohodou

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    študent – vysoká škola

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

    Všeobecne požadované znalosti

    : analytické myslenie
    : ochota učiť sa nové veci a prehlbovať znalosti
    : dynamika, ambícia a orientácia na cieľ
    : veľmi dobré komunikačné, prezentačné a vyjednávacie schopnosti,
    : proaktívny a iniciatívny prístup
    : študent min. 3 alebo 4 ročníka vysokej školy technického zamerania
    : anglický jazyk – aktívne, znalosť technickej angličtiny
    : technologický prehľad v oblasti IT a bezpečnostných technológií

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!