Montážny mechanik strojov a zariadení - špecialista

11.06.2021 Masterwork Corp s. r. o.
Miesto práce: Rybárska 2165/3, Nové Mesto nad Váhom
Trenčiansky kraj; Okres Nové Mesto nad Váhom; Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Piešťany
Pozícia / odvetvie: Strojárstvo, technika a rozvoj; Montážnik, Operátor strojov a zariadení, Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): 900 EUR
-základná mzda 900,00 EUR +10 % + príspevok na dopravu + 13. plat
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

-príprava a zapájanie jednotlivých komponentov podľa dokumentácie a výrobnej objednávky
-na základe výkresovej dokumentácie a kontrolných protokolov montovať z pripravených súčiastok strojové skupiny a celé stroje
-montáž a spájanie komponentov priemyselnej manipulačnej robotiky
-vizuálna kontrola všetkých zapojených komponentov
-vykonávanie ručných a strojových operácií podľa potrieb napr.: strihanie, vŕtanie, odihlovanie, brúsenie, rezanie závitov
-finálna montáž a skompletizovanie pripravených komponentov a častí
-dbať na dodržiavanie požadovaných termínov
-spolupracovať s kontrolórom a riadiť sa požiadavkami objednávateľa
-vykonávanie ostatných činností, ktoré súvisia s dohodnutým druhom práce podľa pokynov priameho nadriadeného
-montáž máme rozdelenú na predmontáž (predpríprava montážnych celkov)/montáž strojových podskupín a konečnú montáž

Benefity a ďalšie výhody:

-perspektívna práca v medzinárodnej spoločnosti
-dochádzajúcim do Nového Mesta nad Váhom poskytujeme príspevok na cestovné vo výške 70% z celkových mesačných nákladov na dopravu
-13. plat
-odborný rast
-sociálne zázemie
-jedáleň s výdajom stravy v priestoroch firmy (cena stravy pre zamestnanca je 0,79 EUR)
-vianočné peňažné poukážky v hodnote 50,00 EUR až 100,00 EUR
-práca na 1 zmenu (6:00 - 14:30)

- kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ďakujeme za porozumenie

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

- vzdelanie v strojárskej oblasti (strojný zámočník, montážnik, strojný mechanik, automechanik a pod.)
- manuálna zručnosť
- čítanie a práca so strojárskou výkresovou dokumentáciou
- znalosť vzduchotechniky vítaná

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a montážou strojov, zariadení a častí strojov pre papierenský priemysel.

Oblasť pôsobenia:

Výroba ostatných strojov na špeciálne účely i. n.

Adresa:

Masterwork Corp s. r. o.
Rybárska 2165/3
Nové Mesto nad Váhom
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Mgr. Ivana Lacková
Rybárska 2165/3, Nové Mesto nad Váhom, 915 01, Slovenská republika
Tel: 0918 711 752