Enkapsulácia okien - automotive 1600 btto eur (HU - 30 min od BA)

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • Enkapsulácia strešných okien automobilov enkapsulačnými lismi BBG, Krauss Maffei alebo Hennecke
  • Práca s enkapsulačnými lismi, zmeny, čistenie a bežná údržba
  • Podávanie výkonu podľa stanovenej normy (kvalita a kvantita)
  • Monitorovanie operácií a eliminácia chýb
  • Príprava a údržba jednoduchej dokumentácie
Upresnenie platových podmienok:
Šanca pre skúseného technika/operátora enkapsulačných lisov
Benefity a ďalšie výhody:
  • Nadštandardné platové ohodnotenie
  • Ubytovanie zadarmo alebo preplácanie nákladov v rámci mzdy
  • Relokačný balíček
  • Iné benefity
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
základné vzdelanie
Všeobecne požadované znalosti:
  • Prax v odbore enkapsulácie autoskiel enkapsulačnými lismi nutná
  • Plynulá maďarčina veľkou výhodu, angličtina nutná
  • Ochota pracovať v zahraničí (HU)
  • Schopnosť pracovať v tíme