Dočasná výpomoc na účtovnom oddelení bez nutnosti jazykov! (30 hod./týždenne)

14.11.2017 ADECCO Slovakia, s. r. o. - Permanent placement department Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Máte komplexnú znalosť v oblasti účtovníctva a nevadilo by Vám pracovať na dočasný kontrakt po dobu 6 mesiacov s flexibilnou pracovnou dobou po dohode so zamestnávateľom (30 hod./týždenne)? Ak sa chcete vyhnúť čiastkovej roli a lepšie Vám vyhovuje práca v menšom tíme, pošlite mi svoj životopis ešte dnes!

Vašou náplňou práce by mohlo byť:
- účtovanie došlých faktúr, zamestnaneckých nákladov, bankových výpisov, položky časového rozlíšenia, majetok spoločnosti
- kontrola a spracovanie DPH
- platby a príprava podkladov na mesačnú závierku
- príprava štatistík a reportov
Ponúkaný plat:
dohodou
Termín nástupu do práce:
od 5.9.2017
Druh pracovného pomeru:
vedľajší

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
Osobnostné predpoklady a zručnosti
- 2 roky skúseností v oblasti komplexného účtovníctva
- znalosť programu MS Office na vysokej úrovni
- skúsenosť s ERP systémom SAP výhodou!
- komunikácia, proaktivita, tímovosť a samostatnosť nutná