Dočasná výpomoc na účtovnom oddelení bez nutnosti jazykov! (30 hod./týždenne)

18.09.2017 ADECCO Slovakia, s. r. o. - Permanent placement department Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska  

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Máte komplexnú znalosť v oblasti účtovníctva a nevadilo by Vám pracovať na dočasný kontrakt po dobu 6 mesiacov s flexibilnou pracovnou dobou po dohode so zamestnávateľom (30 hod./týždenne)? Ak sa chcete vyhnúť čiastkovej roli a lepšie Vám vyhovuje práca v menšom tíme, pošlite mi svoj životopis ešte dnes!

Vašou náplňou práce by mohlo byť:
- účtovanie došlých faktúr, zamestnaneckých nákladov, bankových výpisov, položky časového rozlíšenia, majetok spoločnosti
- kontrola a spracovanie DPH
- platby a príprava podkladov na mesačnú závierku
- príprava štatistík a reportov
Ponúkaný plat:
dohodou
Termín nástupu do práce:
od 5.9.2017
Druh pracovného pomeru:
vedľajší

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
Všeobecne požadované znalosti:
Osobnostné predpoklady a zručnosti
- 2 roky skúseností v oblasti komplexného účtovníctva
- znalosť programu MS Office na vysokej úrovni
- skúsenosť s ERP systémom SAP výhodou!
- komunikácia, proaktivita, tímovosť a samostatnosť nutná

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami v 60 krajinách a oblastiach s viac než 31 000 stálych zamestnancov pomáha každý deň nájsť prácu 650 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.

Naša pobočka na Slovensku poskytuje kompletnú paletu služieb, ktorých rozsah upravíme podľa Vašich aktuálnych potrieb. Povesť spoločnosti a jej dobré meno sú zaväzujúce: podnikanie v súlade s platnou legislatívou a aplikovanie firemnej filantropie v praxi je pre nás samozrejmosťou. Naším cieľom je poskytovať Vám komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov a flexibilne riešiť Vaše potreby. Kvalita našich služieb je garantovaná certifikátom ISO 9002.

ADECCO na Slovensku má široký rozsah pôsobenia, špecializuje sa na nasledujúce sektory: logistika, call centrum, FMCG, automobilový a strojárenský sektor, ADECCO zdravotníctvo a veda, predaj, marketing, IT. ADECCO hľadá svojim kandidátom uplatnenie šité na mieru.
Oblasť pôsobenia:
Sprostredkovanie práce a študijných pobytov
Kontaktné údaje:
Permanent placement department
Digital Park III, blok F, 4. poschodie, Einsteinova 19, Bratislava, 851 01, Slovenská republika
 
Reaguj na ponuku