Obchodný zástupca so strojárensko-technickým zameraním

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Pre našu pobočku v Bratislave hľadáme predajcu a poradcu v oblasti vákuovej techniky a kompresorov.

Náplň práce:
- zisťovanie potrieb zákazníkov, identifikovanie technických problémov a hľadanie ich riešenia
- telefonické, emailové alebo osobné poskytovanie informácií, tvorba cenových ponúk
- podpora a poradenstvo pre zákazníkov v oblasti produktov a služieb spoločnosti
- získavanie nových zákazníkov

Predpoklady:
- technické vzdelanie
- komunikačné schopnosti a viacročné skúsenosti
- nemecký jazyk na veľmi dobrej úrovni (komunikácia s materskou firmou vo Viedni)
- ochota cestovať (po celom Slovensku), vodičský preukaz sk.B

Ponúkame:
- zaujímavú a rozmanitú prácu
- firemné auto a firemný telefón

Životopis a motivačný list posielajte v NEMECKOM JAZYKU!

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Nemecký jazyk (pokročilý - C1)
  • Vodičský preukaz:
    B