Odlievač

16.11.2017 Start Services s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Pre nášho klienta, strojársku spoločnosť hľadáme vhodných uchádzačov na pozíciu odlievač.
Náplň práce:
- odlievanie hliníkových odliatkov
- samostatne vykonávaná činnosť podľa smerníc, postupov a denného plánu výroby
Upresnenie platových podmienok:
dohodou
Iné výhody:
Zamestnanecké výhody:
- zaujímavé mzdové ohdnotenie
- možnosť zabezpečenia ubytovania, alebo príspevok na dopravu
- vhodné pre partie robotníkov
- zabezpečené stravovanie
- príspevok na III. pilier
- 13.- 14. plat
- jubilejné odmeny
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný
V prípade, že spĺňate uvedené požiadavky, pošlite nám svoj životopis. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Vzdelanie: ukončené učňovským listom
Požiadavky: samostatnosť, technické myslenie, manuálna zručnosť
Ochota pracovať na zmeny: trojzmenná prevádzka

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
V rámci HR skupiny Start Group, prinášame komplexné HR riešenia už 18 rokov a sme partnerom silnej nadnárodnej skupiny USG People N.V., pôsobiacej na pracovných trhoch v 4 európskych krajinách s viac ako 40-ročnou tradíciou. Na Slovensku spoločnosť Start People patrí už 18 rokov medzi popredných poskytovateľov personálnych služieb v oblasti dočasného zamestnávania, výberu zamestnancov, mzdového outsourcingu a personálneho poradenstva. Svoje portfólio služieb preto rozdelila do troch samostatných spoločností: Start People s.r.o. (personálny lízing), Start Professionals s.r.o. (Personálny recruiting) a Start Services s.r.o ( outsourcing služieb).

Start Group v rámci Slovenska poskytuje svoje služby prostredníctvom pobočiek v mestách Bratislava, Trnava, Nitra, Žilina, Zvolen, Košice a je jedným zo zakladajúcich členov Asociácie personálnych agentúr Slovenska (APAS).
Adresa:
Start Services s.r.o.
Tomášikova 50/B
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Zlatica Drapčiaková
Horná 13, 974 01 Banská Bystrica
Tel: 0914 330 528

Reaguj na ponuku