Automechanik do autoservisu

28.03.2020 Izsák Company s.r.o.
Miesto práce: okres Komárno, okres Nové Zámky
Typ pracovnej ponuky: Automechanik
Ponúkaný plat (základná mzda): 624 - 1000 EUR
(v prípade plnenia plánu)
Termín nástupu do práce: od 31.3.2020
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Zamestnanec bude v prospech zamestnávateľa vykonávať prácu ako mechanik spoločnosti.
Horeuvedené práce bude vykonávať v zmysle druhu zákaziek a opráv pridelených prijímacím technikom.
Informácie o výberovom konaní

Ak máte záujem o danú prácu, zašlite váš životopis na e-mailovú adresu zsolt.izsak @ fiatkn.sk

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Naša spoločnosť sa zaoberá predajom nových aut a ich servisom.

Oblasť pôsobenia:

Predaj automobilov a ľahkých motorových vozidiel

Adresa:

Izsák Company s.r.o.
Novozámocká č. 1
Komárno
Slovenská republika
www.renault.sk

Kontaktné údaje:

Izsák
Novozámocká č. 1, Komárno, 945 01, Slovenská republika
Tel: 0905660797