Brigáda asistenčný pracovník

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Trnávka
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    Zamestnávateľ neuviedol
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Ste kreatívny a máte radi nové výzvy bez stereotypu? Potom hľadáme práve Vás.
Sme zameraní na administratívu a asistenčné služby 24/7. Preto hľadáme študentov VŠ na dlhodobú brigádu.
- služby si každý brigádnik vyberá sám, podľa svojho rozvrhu a času (na jednej službe je jeden brigádnik)
- jedná sa o nočné služby počas týždňa (18:00 - 7:00) a denné/nočné služby počas víkendov a sviatkov (8:00 - 20:00 a 20:00 - 8:00)
- pracovná náplň: telefonická a emailová komunikácia s klientmi/asistenčnými službami
- tiché pracovné prostredie sa dá využiť na učenie alebo písanie prác do školy (možnosť využitia PC a internetu)
- možnosť naučiť sa pracovným návykom, zlepšenie komunikácie (aj v cudzom jazyku)
- pred nástupom je potrebné absolvovať bezplatné školenia, po ich ukončení sa jedná o dlhodobú brigádu a stály mesačný príjem

Benefity a ďalšie výhody:

tiché prostredie na učenie, aktívne využívanie anglického jazyka

Všeobecne požadované znalosti:

technické zručnosti výhodou

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)