Chceš sa osamostatniť a láka Ťa Praha? Nevieš ako začať? My Ti pomôžeme – poskytujeme prácu aj s ubytovaním ZDARMA

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    Výhody:
    - náborový bonus(celkovo vo výške 4 000 Kč vyplácaný nasledovne - po 30 odpracovaných dňoch vo výške 1 500 Kč, po 60 dňoch 3 000 Kč a po 90 dňoch 4 000 Kč
    - Ubytovanie ZDARMA alebo príspevok 3 000 Kč na bývanie v súkromí
    - Mzda: 92 – 127 Kč/hod. v čistom
    - Osobná starostlivosť koordinátora
    - Preplatenie cestovných nákladov so SR v plnej výške
    - Pracovnú obuv a odev
    - Týždenné vyplácanie záloh už po prvom odpracovanom týždni vo výške 1 000 Kč
    - dochádzkový bonus vo výške 1 000 Kč
    + pracovníkom VZV + 3 000 Kč za výkon práce pri 0 absenciách
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Práca v sklade s oblečením (Nike, Vans, DC, .. ) vhodná pre mužov, ženy, páry, šikovných absolventov ale aj neabsolventov.
Miesto výkonu práce: Praha – Zdiby

Náplň práce: balenie, kontrola zasielok, práca so skenerom, v prípade záujmu možnosť práce na VZV

Informácie pre uchádzača:

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať na nižšie uvedenú e-mailovú adresu alebo nás kontaktujte telefonicky.

Kontaktná osoba:

Lívia Kubačková
e-mail: email
tel. č: 0949 498 384
Adresa: Dúbravská cesta 2
Bratislava 841 04

Všeobecne požadované znalosti:

Dobrý zdravotný stav
- Trestnú bezúhonnosť
- Zodpovedný prístup k práci

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    základné vzdelanie
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno